KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177246
nr 1717 7246
Oidentifierad konstnär. Soldater. Ej signerad. Olja på pannå, 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 49x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:05:35
100 kr
250 kr
350 kr